QONAQLARIMIZ ÜÇÜN XİDMƏTLƏRİN ƏN YAXŞISI
Müxtəlif ölkələrin hava limanlarının binalarında VİP personların yola salınması və qarşılanması proseslərinin peşəkar təşkili çoxsaylı təşkilati məsələlərin həll etməyə icazə verir. Pasport nəzarətindən keçmə vaxtına qənaət olunmaqdan və yükün sənədləşdirilməsindən Vip zalların xidmət olunmasına qədər davam edir. Sizin nümayəndəniz hava limanlarında VİP xidmətini sifariş edərək Sizin istifadə edə biləcəyiniz xidmətlərin tam spekterini təqdim edəcəkdir.
Daha çox tələb olunan xidmətləri sadalayaq:
- gəliş (uçuş) nöqtəsinə transfer – mikroavtobus, sürücü ilə tələb olunan dərəcəli avtomobil
- gömrük nəzarətindən ekspress keçmə
- tələb olunan xarici dillərə ikitərəfli tərcümə
- bütün zəruri əlaqə ilə danışıqların aparıldığı biznes – otaqların VİP müştərilərə təqdim olunması
- gözıənoıçəz hallar ilə bağlı dəstək proqramı (tibbi yardımın göstərilməsi, hüquqi konsultasiyalar və digərləri).
Hava limanlarında VIP xidmət – təkcə sərhədd nəzarəti və ya qeydiyyatdan keçmək üçün rahatlıq deyildir.
Yüksək səviyyədə xidmətlərin göstərilməsi, təhlükısizlik, VİP personların xidmət olunmasına fərdi yanaşma üsulu, diplomatik etiket normalarına və inkoqnito statusuna riayət olunması.
Travelux məhz business travel seqmentlərində xidmətlər bazarını formalaşdıran şirkətdir. 15 ildən artıqdır ki, biz dünya şöhrətli və nüfuzlu korporasiyalar və fərdi turistlər üçün keyfiyyətli xidmət sahəsində çalışırıq.
Rəsmi nümayəndə heyətlərinin, bizim şirkətin əcnəbi tərəfdaşlarının hava limanına tə.rif buyurmaları anından etibarən rəsmi nümayəndə heyətlərinin və bizim şirkətin əcnəbi tərəfdaşlarının qəbulu və xidmət olunması – bizim məsuliyyətimizə daxildir.
Daimi sifarişçilər üçün hava limanlarında VIP servis əksər hallarda “işgüzar turizm” istiqaməti üzrə kompleks təkliflərin çərçivələri daxilində göstərilir. Xidmətlərin siyahısı olmadan hava limanının ərazisində VİP – müşayiətə dair ayrıca sifariş geniş proqram ilə bağlı VİP kateqoriyaların işində görülən xidmətin keyfiyyət formatında realizə olunur.

VIP обслуживание в аэропортах - Travelux
Профессиональная организация процесса встречи и проводов VIP персон в зданиях аэропортов разных стран позволяет решить множество организационных вопросов. От экономии времени прохождения паспортного контроля и оформления багажа до сервиса вип залов. Полный спектр услуг, которыми вы можете воспользоваться, заказывая vip обслуживание аэропортах вам сообщит наш представитель
Перечислим наиболее востребованные:
• трансфер к точке прибытия (вылета) – микроавтобус, автомобиль требуемого класса с водителем
• экспресс прохождение таможенного контроля
• двусторонний перевод на требуемые иностранные языки
• предоставление vip клиентам бизнес-комнат, переговорных со всей необходимой связью
• программа поддержки на случай непредвиденных обстоятельств (оказание медицинской помощи, юридические консультации, прочее).
VIP обслуживание аэропортах – это не только комфорт прохождения регистрации или пограничного контроля.
Безопасность, оказание услуг на высочайшем уровне, индивидуальный подход к обслуживанию VIP персон, соблюдение норм дипломатического этикета и статуса инкогнито.
Travelux является компанией, формирующей рынок услуг в сегменте business travel. Более 5 лет мы работаем в сфере обеспечения качественного сервиса для частных туристов и корпораций с мировым именем и авторитетом.
Приём и обслуживание официальных делегаций, иностранных партнеров вашей компании с момента их прибытия в аэропорт – наша ответственность.
VIP сервис в аэропортах для постоянных заказчиков чаще всего оказывается в рамках комплексного предложения по направлению «деловой туризм». Отдельная заявка на VIP-сопровождение на территории аэропорта без сопутствующего перечня услуг реализуется в том же формате качества обслуживания, что и работа в категории VIP по расширенной программе.