XARİCİ NÜMAYƏNDƏLƏRİN QƏBUL EDİLMƏSİ VƏ XİDMƏT
Əcnəbi və azərbaycanlı işgüzar tərəfdaşların nümayəndə heyətlərinin qəbulunun təşkili xüsusi protokol ilə işarə olunmuş, və onun məqsədi – bu etiketin tələblərinə müvafiq olaraq dəvət olunan tərəfə maksimal olaraq effektiv qalma imkanını təqdim etməlidir. Travelux şirkətində business travel seqmentində və xüsusilə də, nümayəndə heyətlərinin səfərlətinin təşkilində onilliklər ərzində görüldüyü müddətdə işgüzar görüşlərin, bayram tədbirlərinin proqramlarının qurulması ilə bağlı yüksək format işlənib hazırlanmışdır.
Dünya standartlarının səviyyəsində xidmətlər. Bizim şirkət ekskülizv tərəfdaş və Travel Management Company, eləcə də, IATA (Aviadaşıyıcıların Beynəlxalq Assosiasiyası) akkreditasiya təşkilatı kimi müxtəlif ölkələrdən olan nümayəndə heyətləri arasındakı qarşılıqlı fəaliyyət ilə bağlı xidmətlərin təqdim olunmasının peşəkar səviyyəsinin təminatçısıdır.
Travelux gücləri ilə realizə olunan hər bir tədbirin təşkilinin yüksək səviyyəsinin təminatçısı bu cür görünür.

RECEPTION AND SERVICE OF FOREIGN DELEGATIONS
The organization of the reception of delegations of foreign and Azerbaijani business partners is indicated by its own protocol, the purpose of which is to provide the most effective stay for the invited party in accordance with the requirements of business etiquette. For a decade and a half of work in the business travel segment, and in particular in organizing delegation visits, Travelux has developed a high format for building programs for business meetings and festive events.
Services at the level of world standards. As an exclusive partner and Travel Management Company, as well as an IATA (International Air Carriers Association) accredited organization, our company is a guarantor of the professional level of services provided for interaction between delegations from different countries.
This is how the guarantee of a high level of organization of each event implemented by Travelux looks like.