XARİCİ NÜMAYƏNDƏLƏRİN QƏBUL EDİLMƏSİ VƏ XİDMƏT
Əcnəbi və azərbaycanlı işgüzar tərəfdaşların nümayəndə heyətlərinin qəbulunun təşkili xüsusi protokol ilə işarə olunmuş, və onun məqsədi – bu etiketin tələblərinə müvafiq olaraq dəvət olunan tərəfə maksimal olaraq effektiv qalma imkanını təqdim etməlidir. Travelux şirkətində business travel seqmentində və xüsusilə də, nümayəndə heyətlərinin səfərlətinin təşkilində onilliklər ərzində görüldüyü müddətdə işgüzar görüşlərin, bayram tədbirlərinin proqramlarının qurulması ilə bağlı yüksək format işlənib hazırlanmışdır.
Dünya standartlarının səviyyəsində xidmətlər. Bizim şirkət ekskülizv tərəfdaş və Travel Management Company, eləcə də, IATA (Aviadaşıyıcıların Beynəlxalq Assosiasiyası) akkreditasiya təşkilatı kimi müxtəlif ölkələrdən olan nümayəndə heyətləri arasındakı qarşılıqlı fəaliyyət ilə bağlı xidmətlərin təqdim olunmasının peşəkar səviyyəsinin təminatçısıdır.
Travelux gücləri ilə realizə olunan hər bir tədbirin təşkilinin yüksək səviyyəsinin təminatçısı bu cür görünür.

Организация приема делегаций - Travelux
Организация приема делегаций иностранных и азербайджанских деловых партнеров обозначена собственным протоколом, цель которого – предоставить максимально эффективное пребывание приглашаемой стороне в соответствии с требованиями делового этикета. В компании Travelux за полтора десятилетия работы в сегменте business travel и в частности в организации визитов делегаций, выработался высокий формат построения программ деловых встреч, праздничных мероприятий.
Услуги на уровне мировых стандартов. Как эксклюзивный партнер и Travel Management Company, а также аккредитованная организация IATA (Международная Ассоциация Авиаперевозчиков) наша компания является гарантом профессионального уровня предоставляемых услуг по взаимодействия между делегациями из разных стран.
Так выглядит гарантия высокого уровня организации каждого мероприятия, реализованного силами Travelux .